Poprawność Polityczna Dżumą XXI Wieku

Poprawna politycznie Europa po raz kolejny – i na pewno nie po raz ostatni – spłynęła krwią. Sprawcą masakry znów jest – a jakżeby inaczej – muzułmanin. Ponownie też podniosły się głosy ludzi twierdzących, jakoby ów mord na tle religijnym nie miał nic wspólnego z samym Islamem. Jakoby wypaczał jego nauki. O, nieprzytomni ludzie: słowami tymi podpisujecie wyrok śmierci na swoich rodaków.

Za każdym razem, kiedy ktoś stwierdza, że Islam jest religią pokoju – wypisuje to czerwono na białym, krwią niewinnych ludzi pomordowanych przez wyznawców tej wiary. Islam jest religią pedofilskich ślubów z dziećmi, religią sprowadzania kobiet do poziomu zwierzęcia domowego, religią mordowania wszystkich, którzy wyznają wiarę w innego Boga (bądź nie wyznają go wcale). Koegzystencja z ludźmi o człowieczeństwie wypaczonym przez ”świętą” księgę autorstwa psychopaty i zboczeńca Mahometa nie może skończyć się dla nas inaczej, niż tylko katastrofą. Koran jest zły od podstaw, daje przyzwolenie do nieludzkiego traktowania innowierców, do uprzedmiotawiania kobiet – a wszyscy ci, którzy wypowiadają się o muzułmanach i ich religii językiem poprawności politycznej są zakrwawionym trybikiem w rzeźniczej machinie, mającej za zadanie zmielić całe narody na papkę, na nawóz. Zwyrodniałe płody, które na nim wyrastają, mamy okazję podziwiać i kosztować już dziś.

Tolerancja dla patologii sama jest patologią. Każdy zwolennik islamizacji oraz przyjmowania uchodźców do swojego kraju ma na rękach krew ludzi przez nich zamordowanych. Niestety, nie wszyscy Polacy uczą się na błędach obywateli innych państw Europejskich; wielu z nas wciąż wierzy w możliwość zgodnego życia z wyznawcami Islamu, w ideę współtworzenia z nimi społeczeństwa, w multi-kulti. Za kilkadziesiąt lat krew ich dzieci i wnuków popłynie ulicami, a oni będą patrzeć, jak wsiąka w piach, i przeklinać dzień, w którym się urodzili.

Ale na razie wiedzą swoje. To przede wszystkim ”zasługa” Merkel (o której, gdybym był katolikiem, nie myślałbym inaczej, niż tylko jako o Antychrystce), i medialnej propagandy, która stanowi, że bezbrzeżna tolerancja i totalna ofiarność jest jedyną prawdziwą, i jak nic innego określa nasze człowieczeństwo w obliczu problemów XXI wieku. Że jeśli nie pozwolimy zjeść się głodnym i wypić naszej krwi spragnionym – nie zasługujemy na miano ludzi. Nie ważne, jakimi słowami namawia się nas do przyjęcia uchodźców i życia z muzułmanami w jednym społeczeństwie – w praktyce ugoszczenie ich sprowadza się właśnie do tego.

Prawdą jest, że nie wolno pozostawić w potrzebie cierpiących. Że należy wesprzeć ich. Nie można jednak czynić tego swoim kosztem, kosztem zrobienia z siebie wcale nie mniejszej ofiary, kosztem zamiany miejsc. Nawet najszlachetniejsze intencje kontrolować musi zdrowy rozsądek.

Ranny Islam jest jak ranny lew: nie zaatakuje, póki nie wyzdrowieje. Leczenie go we własnym domu jest pomysłem poronionym – dobroć osiąga w nim poziom, w którym przestaje być dobrocią, a staje się głupotą. Muzułmanie, gdy już otrzymają pomoc na terenie gościnnego kraju i staną na nogi, podejmą działania w celu zdominowania jego narodu. Sterroryzują go, wymuszą na nim posłuch, wreszcie – przejmą nad nim kontrolę.

Islam to religia, która potrzebuje ofiar, religia, która poi się ich krwią i karmi ich mięsem. Islam nie ma dokąd iść, jeśli nie może iść po trupach do celu – a jego celem jest droga sama w sobie. Byle dalej, byle brutalniej, byle wejść na stos pomordowanych ludzi jeszcze wyżej i z większej wysokości patrzeć na tych, którzy wciąż jeszcze pozostali przy życiu i ostali się w swoich poglądach. Powiedzieć, że Islam jest religią pokoju, to jak powiedzieć, że woda jest sucha; to oksymoron.

Poprawność polityczna jest Dżumą XXI Wieku. Zdziesiątkuje naszą Europejską cywilizacje tak, jak zrobiła to kilka wieków temu epidemia Czarnej Śmierci, jeśli nie zaszczepimy się przeciw niej odrobiną zdrowego rozsądku.

Reklamy

7 komentarzy do “Poprawność Polityczna Dżumą XXI Wieku

 1. Stanisław Górny

  Swego czasu były już prezydent Zamościa chciał sprowadzić grupę tych popaprańców do pałacyku leżącego 4km od mojego domu,na szczęście mu się to nie udało,jeszcze tego syfu nam brakuje. Niemcy,Anglia,Francja czy Szwecja za tą poprawność polityczną mają wystawiony rachunek a i to ich rozumu nie nauczyło…

  Polubienie

  Odpowiedz
 2. ~kloszard

  Przestrachem pewnym, objawiło się we mnie uświadomienie , jak przerażająco bezmyślne są narody dotykane mordami. Normalni, niezmanipulowani ludzie, po takich razach sa wściekli na władze, na rzad, wychodzą na ulicę by żądać zapewnienia bezpieczeństwa wg umowy jaka rzad podpisuje z wyborcami a tu , w każdym przypadku widzimy, bezradnych, zmanipulowanych i przerażonych ludzi, z których ktoś drwi dając im kredę do rąk i temu podobne substytuty buntu . Narody zombi? Tak bardzo wytarte z wolności jednostki na rzecz stadnej głupoty ?

  Polubienie

  Odpowiedz
 3. ~L.B.

  Też nie jestem zwolenniczką islamu, ale zdarzyło mi się poznać osobę, która wyznaje islam, kobietę. Są jego różne odmiany. Na uczelni widuję dziewczynę zasłaniającą twarz z powodu tej religii. Dla mnie to jest nie do ogarnięcia. Nie znam dokładnych statystyk, ale islam jest ma dużo wyznawców, więcej jest chyba tylko chrześcijan. Słyszałam, że Koran został źle zinterpretowany, ale no dzieje się to, co się dzieje, czyli źle się dzieje. Bardzo źle. Giną ludzie. W imię czego? Bo ja nadal nie wiem. Jaki Bóg chciałby, aby zabijać innych ludzi dla swojego zbawienia? Jaki Bóg byłby wdzięczny, że zabiło się dzieci dla Niego? Jaki? Nie wiem, ale nie chciałabym mu służyć. Tyle cierpienia niosą spory religijne. Tyle uprzedzeń się pojawia. Nikt nie chce żyć koło siebie. Tak ma wyglądać ten świat? Być ogarnięty konfliktami, które przelewają krew? I też mam teraz pytanie? Co z nimi zrobić? Przecież nie da się tej religii zlikwidować.

  Polubienie

  Odpowiedz
 4. ~malykot

  Najbardziej w tym wszystkim denerwuje mnie fakt, że chcą karać Polskę za „niewywiązywanie się z obowiązków” relokacji uchodźców. Przecież w mediach huczy od informacji, przecież widać, ile szkód poniosły kraje, który ów obowiązek spełniły. Jestem pewna, że gdyby nasz prezydent przyjąłby tutaj tych ludzi, skończylibyśmy tak samo jak Szwecja czy Francja.

  Polubienie

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s