Zniewolenie

Zniewolenie (1)Przyszłaś. Odstawiona, śliczna, pachnąca. Wyglądasz szałowo. Zastanawiam się, ilu facetów oglądało się za Tobą, kiedy przemierzałaś chodnik postukując obcasami czarnych, lśniących szpilek. Podchodzisz do mnie i wpijasz się w moje usta. Czuję Twój język, ciepły i delikatny, oraz smak gumy owocowej. Przylegamy do siebie ciałami, kładę dłonie na Twych zimnych pośladkach i ściskam je lekko. Twoje serce bębni szaleńczo, nadając tempo naszemu pocałunkowi. Gdy nasze wargi odrywają się od siebie, dyszymy w swoje usta gorącą zapowiedzią czekających nas rozkoszy.

Siadasz mi na kolanach. Z pokorą wyznajesz, że byłaś niegrzeczna, i musisz ponieść karę. Masz skruszoną minkę, ale Twoje zielone oczy płoną ekscytacją, a usta pączkują uśmiechem. Kładziesz się na moich kolanach, zsuwam Ci spódniczkę, odsłaniając pupę przepasaną czarnymi stringami. Wymierzam pierwszy klaps w Twe pośladki, na razie niezbyt mocny. Wydajesz z siebie cichutki jęk, przez Twoje ciało przechodzi dreszcz. Potem drugi, trzeci, czwarty. Mówisz, że to było lekkie, i śmiejesz się, rubasznie przebierając nogami. Zaczynam wymierzać Ci mocniejsze razy, chociaż wiem, że czujesz ból, bo piecze mnie dłoń, a skóra na Twoich pośladkach poczerwieniała. Chcę przestać, ale podjudzasz mnie prawdziwymi i zmyślonymi przewinami. Gdy będzie po wszystkim, przyznasz mi się, iż z bólu przygryzałaś język do krwi, żeby nie wrzasnąć, a wszystko to dlatego, że chciałaś ponieść karę.

Przyznaj się. Wznieciłaś ten ogień nie tylko po to, by ogrzać się przy nim, ale przede wszystkim, żeby sprawdzić, jak to będzie włożyć weń dłoń. Widziałem to w Twoim wesołym spojrzeniu, pełnym figlarnej przewrotności i uzależnienia od ryzyka. Nie potrafisz oprzeć się ekscytacji bycia zdaną na łaskę i niełaskę mojego pożądania. Szepty i krzyki Twojego ciała mówią mi, jak bardzo tęskniłaś za bezdusznym chłodem stali zaciskającej Ci się na nadgarstkach. Kajdanki. Chcesz zostać skuta, chcesz poczuć się całkowicie moja, chcesz tego teraz, natychmiast, bo to uczucie to Twoja ostatnia deska ratunku. Świat jest zły. Tak zły, że wiesz, iż nigdzie nie będziesz bezpieczniejsza niż w moich ramionach. Na ile odważysz się tym razem, żeby poczuć się moją? Jak daleko pozwolisz nam przesunąć granicę doznań? Jeśli czuć rozkosz – to do bólu, jeśli już czuć ból – to do rozkoszy. Świat nie ma nam do zaoferowania niczego pomiędzy. Pamiętasz o tym?

Kocham patrzeć, jak przeżywasz orgazm, jak targa Tobą czysto cielesna, euforyczna przyjemność. Najpiękniejsze jest jednak Twoje zmęczenie nim, bezbronność, w którą Cię wpędza. Twoje ciało drży, a Ty pochylasz w mym kierunku głowę, szukając swoimi zapraszająco rozchylonymi wargami moich ust. Robisz to nie otwierając oczu, zupełnie tak, jakbyś przebudziła się przedwcześnie z pięknego snu, i nie chciała, by światło dnia przepłoszyło jego resztki z Twojej świadomości. Sprawiasz wrażenie zagubionej, jakbyś nie mogła poradzić sobie z tym, czego przed chwilą doświadczyłaś. Napawam się Twoim niewinnym pięknem, i bywa, że czynię to za długo, sprawiając Ci ból… W końcu jednak pozwalam naszym ustom zetknąć się, pozwalam nam się odnaleźć.

Za kilka godzin pójdziesz, i łóżko, teraz tak ciepłe od Twojego ciała, na powrót stanie się wieczną zmarzliną, bezkresnym lodowym pustkowiem, białym arktycznym piekłem, kruchą i zimną krą dryfującą leniwie po bezdennej topieli rzeczywistości. Ale to potem. A teraz ćśśśś. Myszki są cichutko. A Ty jesteś moją Myszką, prawda?

***

Obrazek pochodzi ze strony Pixabay z darmowymi grafikami.

Reklamy

2 komentarze do “Zniewolenie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s