Poprawność Polityczna? Nie, Dziękuję.

Prorok Mohamed poślubił Ajszę, gdy miała lat 6. Małżeństwo zostało skonsumowane, kiedy miała lat 9. Szariat nie wyznacza granicy wieku przedstawicielki płci pięknej, od której małżeństwo z nią jest dopuszczalne – jest to możliwe, gdy dziewczyna pierwszy raz dostała miesiączki. Do krajów które przyjmują Islamskich imigrantów napływają mężczyźni mający za żony dzieci. Pary te prowadzą w ośrodkach dla uchodźców pożycie małżeńskie na garnuszku gościnnego państwa, właściwie za pieniądze podatników. Gdy będzie ich wystarczająco wielu, zaczną postulować wprowadzenie prawa szariatu, czyli właściwie utworzenie państwa w państwie. I prędzej czy później taka zgoda zapadnie. Zupełnie tak, jakby nie było niczego gorszego od zabraniania komuś gwałcenia dzieci, gdy jest to równoznaczne z obrazą jego uczuć religijnych. Jakby było to nie do pomyślenia w XXI wieku, w krajach wysokorozwiniętych, cywilizowanych – w czasach humanizmu i tolerancji. Kiedy więc przyjdzie wam spotkać mężczyznę uprawiającego seks z osobą nieletnią, zanim zwrócicie mu uwagę, że coś tu jest nie tak, zapytajcie go, czy aby nie jest muzułmaninem. Jeśli tak, mógłby się przecież poczuć urażony.

Inną sprawą jest ogólne położenie kobiet w Islamie. Oto bowiem, przyjmując do siebie uchodźców, zgadzamy się na przedmiotowe traktowanie przez nich kobiet. Koran przedstawia je bowiem jako istoty znacznie niższe od mężczyzn, niezdolne do samodzielnej egzystencji, puste, podlegające im bezwzględnie. Kobiecie zabrania się samorealizacji, samowystarczalności, a nawet swobody ubierania się – obowiązuje je, pod groźbą kary, noszenie czadoru zakrywającego całe ich ciało. Jedno z ciekawszych przesłań dotyczących płci pięknej, jakie znaleźć można w Koranie, stanowi zezwolenie mężczyznom na cielesnym używanie sobie na żonach do woli: ”Wasze żony są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie”. Ależ tak. Kładź się, żono. Zaorzę cię, obsieję, gnojem użyźnię, a i plonem naszej uświęconej przez Boga miłości nie pogardzę… Tymczasem to kobiety obyczajowo uważa się za z natury rozwiązłe i wymagające poskromienia poprzez okrutne, często prowadzące do śmierci obrzezanie! Mało tego: w niektórych jurysdykcjach zgwałcona kobieta zostaje oskarżona o cudzołóstwo i kamieniowana, o ile czterech świadków nie potwierdzi winy agresora.

Jak można zezwolić na wpuszczanie do kraju mężczyzn uważających swe żony za własność przedmiotową? Gdzie zwyczajnie ludzka solidarność z własną płcią, i z człowiekiem wykorzystywanym przez drugiego człowieka w ogóle? Czy wiecie drogie panie, że gdybyście narodziły się w Arabii Saudyjskiej nie pozwolono by wam nawet na prowadzenie samochodu, chodzenia do restauracji, czy wyjścia do sklepu po zakupy? Czy naprawdę jesteśmy na tyle zacofani, żeby usprawiedliwiać taką patologię takimi pojęciami jak ”kultura” czy ”religia”? Czym jest dla nas Polska, skoro jesteśmy w stanie dać społeczne przyzwolenie na traktowanie w niej jednych ludzi przez drugich jako gorszych? Robimy chlew z naszej ojczyzny, z naszego domu, z żałośnie patetycznymi hasłami na ustach. Wpuszczenie do naszego państwa muzułmanów prędzej czy później zaowocuje wprowadzeniem tutaj barbarzyńskiego szariatu. Jeszcze później zakwitnie tu na dobre chwast ekstremizmu religijnego. Europa stanie się muzułmańska. Prawowici mieszkańcy domu będą musieli podporządkować się zasadom narzuconym im przez gości, których dobrotliwie przyjęli, którym dali schronienie. W przeciwnym wypadku ci wyrzucą ich na bruk. Ich – czyli nas, i nasze dzieci. O muzułmanach z czystym sumieniem, na wszelki wypadek można myśleć wszystko, co najgorsze. Oni nie mają zamiaru się asymilować. Przychodzą tu, żeby zaprowadzić swoje rządy – kosztem nas i naszej kultury.

Reklamy

8 komentarzy do “Poprawność Polityczna? Nie, Dziękuję.

 1. ~Lena Blackrose

  Aleś się uwziął ;D. Wiesz, ja się w dużej mierze z Tobą zgadzam, aczkolwiek mówią, że Polsce nie grozi napływ uchodźców, tak wielki, bo jacyś zawsze będą. Polska też przyznaje bardzo mało stałych kart pobytu obcokrajowcom. Tolerancja, mam wrażenie, że nadużywa się tego słowa i że czasami się je myli z naiwnością i bezmyślnym usprawiedliwianiem. Nie można usprawiedliwiać bestialstwa religią, no proszę, bez takich, bo to ani dobre, ani nie wiem, żałosne zwyczajnie. Kobiety rozwiązłe, jasne, mężczyźni sobie to wymyślili, żeby usprawiedliwić swoje niepohamowane popędy i to oni przejęli władzę w islamie, odbierając kobietom swobodę czegokolwiek. Nienormalnym, to delikatnie powiedziane, jest ukaranie kobiety, już nie mówię w jaki sposób, za to, że została zgwałcona. To fanatyzm. Gdzieś słyszałam czy przeczytałam, nie pamiętam dokładnie, że Koran w ogóle został przez muzułmanów źle zinterpretowany, no ale rozniosło się i jest, co jest. Co do ostatniego zdania, bo jest ono mocne i takie dobitne, na pewno można odnieść to do krajów, które dopuściły do tego, że większość obywateli stanowią obcokrajowcy.

  Polubienie

  Odpowiedz
 2. ~miriam

  Oto bowiem, przyjmując do siebie uchodźców, zgadzamy się na przedmiotowe traktowanie przez nich kobiet. Koran przedstawia je bowiem jako istoty znacznie niższe od mężczyzn, niezdolne do samodzielnej egzystencji, puste, podlegające im bezwzględnie. Kobiecie zabrania się samorealizacji, samowystarczalności, a nawet swobody ubierania się – obowiązuje je, pod groźbą kary, noszenie czadoru zakrywającego całe ich ciało.”

  Moja córka jest magistrem prawa. Jej mąż jest Arabem wyznającym Islam. Traktuje ją podmiotowo, bardziej podmiotowo, niż traktowałby ją niejeden przeciętny katolicki Kowalski (jeden taki Kowalski z mojego osiedla w każdą niedzielę po przyjściu z kościoła przestawiał traktowaną żonę tak, że odbił jej nerki i wątrobę i kobieta zmarła). Nigdy nie używa wobec niej wyzwisk ani przemocy, czego świadkiem jestem na ulicach naszej stolicy w wykonaniu chrześcijańskich młodych chłopców w stosunku do rówieśnic. Nie każe jej nosić czadoru, ona ma prawo do samorealizacji, dalszego kształcenia (robi aplikację), zachęca do podejmowania dodatkowej pracy i sam nie jest leniem, ciężko pracuje na rodzinę, czego nie można powiedzieć o niejednym Kowalskim wierzącym w jedynego słusznego boga ze świętego chrześcijańskiego obrazka. Córka jest bardzo inteligentna, oczytana, bystra i samodzielna, ubiera się tak, jak chce i robi, na co ma ochotę. Jest bardzo szanowana przez męża. Współczuję tym, którzy padają ofiarą fundamentalistów islamskich, ale to nie oni wędrują pieszo tysiącami mil do innych krajów, obwieszeni ładunkami wybuchowymi – gdyby tak było, co jakiś czas ten tłum rozwiązywałby swoje problemy po drodze kolejnym spektakularnym wybuchem, podczas kiedy wybuchy mają miejsce w innych regionach świata, nie tam, gdzie koczują uchodźcy. Ci uciekają od wojny, od przemocy, od powołania do wojska i biegania z karabinem i granatami w imię Allacha. Takich samych fundamentalistów, tyle że chrześcijańskich, mamy pełno we własnym kraju – zapiekłych, wierzących w sztuczną mgłę, paplających bezmyślnie co im ślina na język przyniesie w ślepym zacietrzewieniu. Stereotypy. Wciąż wracasz do myślenia stereotypami. Za inteligentny jesteś na ślepy strach i uprzedzenia, a to z nich wynika to, że czasem uciekasz od swojego potencjału intelektualnego w masowo powtarzane bzdury. Wysil się trochę bardziej. Zajrzyj trochę głębiej. Nie powtarzaj do znudzenia tych prawd mentalnych mocherowych babć (nie mam nic przeciwko do bystrych i mądrych, inteligentnych babć w mocherze 😉

  Polubienie

  Odpowiedz
 3. Bluesowa dziewczyna

  Kilka dni temu jechałam z jednym w autobusie i nie było to miłe przeżycie, szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę mój sen, który śnił mi się tego dnia. Także wydaje mi się, ze wraz z napływem do Europy większej liczby Muzułmanów zwiększy się szansa na zaprowadzenie w naszych rejonach ich porządku, obojętnie, czy zrobią to świadomie w imię swej religii czy też nieświadomie, z tradycji i wychowania. O” kulturowym” traktowaniu kobiet w Arabii Saudyjskiej można by pracę doktorską napisać. Problem, który tu poruszasz ma istotne znaczenie. Wydaje mi się, że tamta kultura to zupełnie inny świat, inne zasady i inne wyznaczniki moralności. Cierpią dzieci, kobiety i odmieńcy, np. homoseksualiści. Co roku umiera pewna liczba dziewczynek wykorzystywanych przez ich „mężów”, dorosłych już facetów. To straszne i smutne…. 😦

  Polubienie

  Odpowiedz
 4. ~Luanne.

  Spotkałam się z wieloma skrajnie różnymi opiniami na temat przyjmowania uchodźców czy uchodźców w bardzo ogólnym tego pojęcia znaczeniu. Czytając Twoje przemyślenia stwierdziłam, że po pierwsze żadna z osób, która wypowiadała się w mojej obecności na ten temat, nie spojrzała na sprawę z punktu widzenia, jaki obrałeś. Po drugie, i tutaj chciałam trochę podziękować, ubrałeś w słowa coś, nad czym bardzo długo się zastanawiałam, przedstawiłeś pogląd, z którym w zasadzie bardzo silnie się utożsamiam, tylko nie wiedziałam jak to wyrazić, czegoś mi brakowało. Mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli w kolejnym sporze „uchodźcy kontra życie codzienne zwykłych zjadaczy kisieli” powołam się na to, co napisałeś słowami „Pewien człowiek stwierdził..”

  Polubienie

  Odpowiedz
 5. ~Safa

  W tym przypadku, tak jak Ty, jestem na nie. Spędziłam łącznie 2 lata życia w Anglii, gdzie wyznawców islamu jest wielu i niestety, pomimo pięknej opowieści Miriam- nie spotkałam ani jednego takiego człowieka. Co prawda, nie znaczy to że chrześcijanie są „lepsi” od muzułmanów, jednak to te drugie prawo zezwala na to, czego zięć Miriam postanawia nie wykorzystywać, bo jest dobrym cżłowiekiem. Mimo tego, taką furtkę muzułmanie mają- i czy ją wykorzystają zależy tylko od ich charakteru i sumienia.

  Mogę wyliczyć około 10ciu par, w których mężczyzna-wyznania islamskiego, traktuje kobietę tak, jak umożliwia mu to jego prawo. I uważam, że nie nam to oceniać, a jedyne o czym powinniśmy pomyślec czy chcemy takie zachowanie tolerować w swoim życiu. Moja odpowiedź brzmi :nie. Niech to sobie każdy nazywa jak chce, jednak nie chciałabym przebywać w otoczeniu kogoś, kto traktuje drugą osobę jak powyżej opisałeś, czy to będzie muzułmanin, chińczyk czy salamandra. Po prostu NIE.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  Odpowiedz
 6. Iksowa

  Popieram Cię. Nie uważam, że młodzi ludzie w wieku poborowym uciekają przed wojną. W szczególności, że w internecie krąży wiele zdjęć, że Ci sami ludzie jeszcze rok temu brali udział w tej wojnie z bronią, granatami itp. Dziwne jest to, że 3/4 z nich nie posiada dokumentów, a ich zachowanie nie świadczy o strachu przed wojną i chęcią zgody z Nami. Ostatnio też krążył filmik jak kierowca tira nagrywał ich zachowanie na autostradzie przy granicy. Rzucali w ciężarówki kamieniami, łamali lusterka, nie chceili przepuszczać stojąc na środku drogi, włamywali się na paki aut. I tak zachowują się ludzie którzy uciekają ze strachu?. Jakby uciekali i nie mieli złych zamiarów to by dziękowali za to, że kraje ich przyjmują. A im wciąż mało, wciąż im coś nie pasuję. Jeśli dalej tak będzie to islamizacja europy nastąpi bardzo szybko…

  Polubienie

  Odpowiedz
 7. ~malykot

  Religia to rzecz najgorsza, jaka mogła kiedykolwiek powstać. Niezależnie od tego, ile dobra może zdziałać ( mam na myśli wspomaganie ubogich i chorych przykładowo ), zawsze więcej zdziała złego. Wiele było w historii haniebnych czynów, nieludzkich, które puszczane były w niepamięć z powodu swojego religijnego pochodzenia. Świadkowie Jehowy, chrześcijaństwo, buddyzm, judaizm, satanizm, islam i Bóg ( hehe, a to dobre ) wie co jeszcze, ma na swoim koncie sprawy, które się w głowie nie mieszczą normalnemu człowiekowi. Bo kto akceptowałby tortury, czystki etnicznie, fatwy i tym podobne? A no wierzący, którego Bóg usprawiedliwia największe zła.

  Polubienie

  Odpowiedz
 8. ~dahutt

  Podpisuje się obiema rękoma. Społeczeństo, które wyżej będzie ceniło abstrakcję zwaną „tolerancją” od własnego bezpieczeńśtwa – nie ma szans na przetrwanie. Zdziwieni, porządni/ porządniccy Niemcy maja ogromny problem, oby nie podrzucili go nam.

  Polubienie

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s