Czas Powiedzieć STOP! Islamizacji

Katolicy, których przodkowie dostąpili prześladowań na tle religijnym, zdają się być obciążeni kulturowo współczuciem wobec również ich doznających muzułmanów; współczuciem na tyle silnym, żeby w imię poszanowania wolności religijnej pozwalać im na wysadzanie się w powietrze. Jak inaczej można wytłumaczyć fakt, że część Polaków ignoruje zupełnie druzgocące doniesienia o przemocy ze strony wyznawców Koranu, dochodzące z rejonów świata, gdzie Ci zostali przyjęci jako uchodźcy? Może ukrytymi skłonnościami samobójczymi? Czy akty terrorystyczne, gwałty i zezwierzęcenie ze strony wyznawców Islamu rzeczywiście wzbogacają kulturowo? Pewnego dnia wszyscy Ci śmieszni, prowadzący nas na rzeź idealiści z Brukseli, śniący o koegzystencji dwóch tak odmiennych kultur, obudzą się z ręką w nocniku wypełnionym po brzegi gównem ich protegowanych, a ludziom, którzy uwierzyli w ich sen, nie pozostanie nic innego, jak oblizać ich paluchy.

Ponieważ Koran jest księgą skłaniającą do przemocy wobec ludzi wyznających odmienne, bezpieczne poglądy religijne, wyznawanie go stanowi świadome zaprzeczenie swego człowieczeństwa, a nie podkreślenie go. Dla ludzi o tak wysokim, szkodliwym potencjale nie ma miejsca w świecie cywilizowanym. Wszyscy, którzy świadomie odrzucają wartości moralne wspólne dla obywateli krajów Europejskich, powinni ponosić najskrajniejsze nawet konsekwencje swojej decyzji, dopóki nie zmądrzeją na tyle, żeby wyrzec się swoich patologicznych poglądów.

Tolerancja ma swoje granice – granice dobra i bezpieczeństwa ogółu. Nie pozwólmy nikomu oczekiwać od nas tolerancji dla przedmiotowego traktowania kobiet czy nawoływania do Świętej Wojny, co stanowi nieodłączny element kultury muzułmańskiej. Tolerancja ludzi o tak niebezpiecznych poglądach stoi w sprzeczności z wyznawaniem takich wartości jak pokój czy równość płci; tolerancja patologii jest patologią. Nie jest zaś nią niezgoda na panoszenie się w zdrowym organizmie narodu tkanki rakowej. Znajdujemy się obecnie w fazie, w której możemy zapobiec temu zrakowaceniu, i uniknąć bolesnych i drastycznych zabiegów leczniczych mających na celu przywrócenie równowagi, która w przeciwnym razie ulegnie zachwianiu.

Nie zaprasza się do swojego domu kogoś, komu nie można powiedzieć, by czuł się w nim jak u siebie. Absolutnym absurdem jest zaś goszczenie kogoś, kto po wejściu do środka narzuca swoje zasady i chce go urządzać wedle własnych upodobań. Gość nie może zapominać, że jest tylko gościem, a gospodarz, że jest aż gospodarzem. Osobiście stojąc przed wyborem wpuszczenia do siebie, pukającego w moje drzwi byle barachła, a pozwolenia mu umrzeć, z czystym sumieniem wybiorę to drugie. Dla wszystkich muzułmanów chcących znaleźć schronienie w Polsce przed piekłem wojny, mam tylko jedno przesłanie: Dostosuj się do moich zasad i żyj, albo zdychaj w zgodzie ze swoimi.

Niniejszy wpis uważam nie za atak na muzułmanów, ale za akt obrony koniecznej przed nimi – akt, w którym granice owej obrony nie zostały przekroczone. Czy o taką Polskę walczyli nasi przodkowie, przelewając własną krew i oddając życie? O Polskę, w której Imam kiwa się w swojej świątyni, nawołując do Dżihadu lub postulując prawo szariatu? Musimy wyrazić absolutny, totalny sprzeciw wobec islamizacji Polski i Europy, jeśli nie chcemy, by ziściły się najczarniejsze scenariusze zakładające zniewolenie nas przez muzułmanów. I musimy uczynić to teraz, natychmiast, nie bacząc na mędrkujących kamikaze.

Reklamy

11 komentarzy do “Czas Powiedzieć STOP! Islamizacji

 1. ~Lena Blackrose

  Jakby Europa miała za mało problemów, to jeszcze wzięła sobie na dokładkę uchodźców. Cóż, ludziom trzeba pomagać, ale oni na tę pomoc nie zasługują. Po pierwsze oni przyjechali do nas, nie na odwrót, więc to oni powinni się dostosować do naszych warunków, a wcale tego nie robią i to jeszcze od nas się wymaga przystosowania do nich. Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Zresztą co tu tolerować: przemoc, fanatyzm i okrucieństwo? Po drugie, oni ciągną do bogatych europejskich krajów, naprawdę chcę się ratować przed wojną? A po trzecie to kto pomagał Polakom podczas wojny? Sami sobie radzili, jak umieli. Może niektórym faktycznie zależy na uratowaniu życia, ale nie powinnyśmy dawać się zwodzić, a tym bardziej pozwalać na to, żeby odebrano nam nasz kontynent, bo dla mnie to wygląda na mały potop, który może się rozrosnąć do niewyobrażalnych rozmiarów, wystarczy spojrzeć na Niemcy.

  Polubienie

  Odpowiedz
 2. ~Safa

  Pomimo, że to niemodne to absolutnie się z Tobą zgadzam. Uważam też za niegrzeczność to, że ktoś chce narzucić gospodarzom swoje zasady. Niech każdy wierzy w co chce, modli się jak chce, jednak niech nie narzuca innym swojego przekonania i przeciw temu się buntuję. A jest to taki rodzaj religii, która wręcz nakazuje „nawracanie” na nią niewierców.

  Obawiam się, że przekonamy się o tym o wiele wcześniej niż reszta zrozumie jaki to błąd.

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  Odpowiedz
 3. ~Iksowa

  Osobiście mnie to przeraża. Wyrządzają oni tyle krzywdy w innych państwach a Polska jak najwięksi głupce przyjmują ich do siebie. Byle by z dala ode mnie, bo choć rasistą nie jestem i mam „czarnoskórych” w rodzinie to z nimi nie chcę mieć nic wspólnego a jak wejdą mi w drogę to wykastruję od razu. :/

  Polubienie

  Odpowiedz
 4. ~Kira

  Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Opisałeś wszystko dokładnie to jak myślę. Wprowadzanie ich do kraju to jak samemu wkładanie sobie rękę do ognia. Nie lubię generalizacji, ale w tym przypadku ona „zło” mają wpajane od malutkiego, a wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie…

  A z czytaniem….kupiłam książki po czym rzuciłam się na e-booki. Standard. Gdy skończę ten cykl od którego obecnie nie mogę się oderwać to mam zamiar chwycić jedną pozycję z zamówienia.

  Polubienie

  Odpowiedz
 5. ~miriam

  Zrobię wyjątek i pod tym postem się wypowiem. Bo nie godzi się, by człowiek tak sprawnie operujący słowem, a to pochodzi z umysłu i umysłowości, rozpowszechniał w ten nieprzemyślany i nie poparty argumentami innymi niż uprzedzenia i powielanie bezrozumnych twierdzeń.

  Najpierw przeczytaj Koran. Jest dostępny na chomiku. Przeczytaj uważnie, bo uważność jest ważna, tylko oznacza, że trzeba podejść do lektury z głową czystą, wyrzucić z niej najpierw wszelkie powielenia, sztywne schematy i pozornie bezpieczne uprzedzenia. Dowiesz się, czy Koran rzeczywiście nawołuje do wojny. Tylko przeczytaj bardzo uważnie, nie powierzchownie.

  Po Koranie przeczytaj Biblię, stary testament i poszukaj punktów wspólnych.

  Po tej lekturze polecam Shirin Ebadi, Lindquista, Kapuścińskiego, Domosławskiego i wielu, wielu innych ludzi o mądrych, otwartych umysłach. Artykuł Domosławskiego na temat uchodźców, pod tytułem „Robinson patrzy na Piętaszka”, niedługi, zajmie Ci kilka minut, znajdziesz w Polityce, numer 49, grudzień ub. roku.

  I jeszcze praktyka życia. Możesz wpuścić muzułmanina do swojego domu bez obaw. Moim zięciem jest Algierczyk, młody przemiły ciepły człowiek o otwartym spojrzeniu na kwestie Boga, religii, człowiek, z którym możesz porozmawiać o różnicach światopoglądowych i tym, co ludzi łączy, bez zaciętości, nienawiści, bez uprzedzeń. Fantastycznie gotuje. Ma mnóstwo podobnych sobie przyjaciół. Nie nawołuje do świętej wojny. Kocha życie i jego przejawy, słucha różnorodnej muzyki, poznaje świat.

  Nie zamierzam narzucać Ci swoich poglądów. Staram się jedynie pokazać Ci, że zamknąłeś się w ciasnej klatce powielanych przez bezmyślne masy schematów i uprzedzeń, a to ogranicza. A to czyni niewolnikiem. Przemyśl, czy już naprawdę wszystko wiesz na temat świata, bo młodym człowiekiem jesteś, w wieku moich dzieci, może on jest jeszcze wart poznania bez doklejania mu sztywnych tekturowych etykietek z napisem „wrogie i obce”. Pozdrowienia 🙂

  Polubienie

  Odpowiedz
 6. ~Morfeusz

  Miriam, zawsze bardzo chętnie przeczytam Twój komentarz – niezależnie od tego, czy zgadzasz się w nim z moimi poglądami, czy nie:) Oczywiście, że nie wszystko wiem na temat świata. Ba, wiem bardzo mało – a czy w ogóle ktokolwiek może wiedzieć więcej niż 00,001 procent – podczas gdy mamy tyle dyscyplin naukowych? Fizyka kwantowa, literatura, geografia, teologia, antropologia, ichtiologia, psychologia, geopolityka, eschatologia, etc. – szczerze mówiąc: nie wiem prawie nic. Ale staram się oczywiście, dowiadując się czegoś, żeby miało to praktyczne zastosowanie w życiu. Jestem ateistą, ale znam Stary Testament, całkiem dobrze – przeczytałem kiedyś jego opracowanie autorstwa Tadeusza Żychiewicza pt. ”Stare Przymierze”. Jahwe w nim jawi się – w moim odczuciu – wręcz jako ludożerca. Mnóstwo tam okrucieństwa, sadystycznego wręcz prawa (kara śmierci za zbieranie chrustu w szabat!). Ale mamy też NT w którym – popraw mnie, jeśli się mylę – nie było żadnych przesłanek dotyczących palenia na stosach czarownic, wypraw krzyżowych, i urządzania podobnych masakr (co jego wyznawcy robili). W Koranie znajdują się wezwania do walki zbrojnej przeciwko niewiernym. Poczytać można o tym m. in. na Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Islam#Pok.C3.B3j_i_wojna Sęk w tym, że niezależnie od tego, jaki pogląd ma się w Islamie na ludzi innej wiary – można go podeprzeć cytatem z Koranu – i dlatego uważam go za rzecz niebezpieczną (Nowy Testament nie stwarza chyba takiej możliwości?). Koran przeczytam – zajmie mi to trochę czasu, gdyż nie sposób traktować go jak zwykłej książki, ale zrobię to z radością. Podczas gdy uchodźcy w krajach gdzie zostali przyjęci zachowują się często w sposób kompletnie aspołeczny, politycy każą ludziom milczeć, przymykać na to wszystko oko. Nie można nazwać patologii patologią jeśli dotyczy muzułmanina, bo przecież poprawność polityczna… A dochodzi do tego rodzaju absurdów, że muzułmanin przybywa do kraju ze swoją 11 letnią (słownie: jedenastoletnią!) żoną! http://niezalezna.pl/75770-szokujacy-raport-norweskich-wladz-imigranci-walcza-o-azyl-za-zony-maja-dzieci#.VrEYT7PygkE.facebook Tutaj możesz poczytać wiele więcej na temat patologii (mającej również wymiar kulturowy, nie incydentalny) uchodźców: https://www.facebook.com/Stop-islamizacji-Europy-191777667634248/?fref=ts Dla mnie są to ludzie nie tylko niebezpieczni, ale wywodzący się z zupełnie odmiennej kultury, i nie wierzę w możliwość koegzystencji. Dla mnie sam Islam to rak – który łatwo nabiera złośliwości. I choćby dlatego tego raka trzeba wycinać z Europy.

  Polubienie

  Odpowiedz
 7. ~miriam

  Morfeuszu, każdą teorię można poprzeć interpretacją jakiegoś tekstu. I najlepiej, jeśli ten tekst podpiera autorytet jego nazwiska :-). Mnie chodzi o to, by zwrócić uwagę na nastawienie do drugiego człowieka – nie oko za oko, ale „nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe” oraz na to, że zarówno piękni duchem i sercem ludzie, jak i radykalni szaleńcy i ludzie uznający bezprawie za prawo rządzące światem znajdą się w każdej religii, każdej rasie, każdej nacji i radykalizm w każdej teorii jest niebezpieczny. Nie wszyscy muzułmanie mają jedenastoletnie żony, przecież o tym wiesz. I jak zerknąć sobie na „cywilizowanych białych chrześcijan”, to się okazuje, że najczęściej cywilizowanymi czyni ich karabin w dłoni i przewaga nad tym, który w ręku trzyma różę. Jakże często największym dzikusem jest i był właśnie europejczyk uzurpujący sobie prawo do miana człowieka cywilizowanego. Polecam choćby ostatni film „Zjawa” i scenę, w której cywilizowani Francuzi zabawiają się przy ognisku. I wiele innych scen i przykładów. A Koran zdaje mi się w wielu miejscach o wiele mniej radykalny niż Biblia 🙂

  Polubienie

  Odpowiedz
 8. ~Morfeusz

  Chrześcijanie ucywilizowali się – minęły czasy wojen krzyżowych, oraz świętej inkwizycji. Ani wyznawcy Talmudu, ani Biblii (ściślej: Nowego Testamentu) nie posuwają się OBECNIE w swoich wierzeniach do takiego ekstremizmu, jak muzułmanie. I to nie jest sucha teoria, to fakt spływający hektolitrami krwi niewinnych ludzi. Albo więc Koran daje podstawy do fanatyzmu dużo większe niż inne święte księgi, albo część jego wyznawców z przyjemnością szuka w zapisanych w nim ”prawdach” pretekstu do rzezi. W obu przypadkach świadczy to o braku gotowości ze strony jego wyznawców do życia w świecie cywilizowanym. Chrześcijanie nie wysadzają się w powietrze, nie rozstrzeliwują niewinnych ludzi chwaląc swojego Boga – Nowy Testament, podstawa ich wiary, nic o tym nie mówi. A nawet jeśli (nie sądzę) – jak widać jego wyznawcy mają dosyć oleju w głowie, żeby nie stosować się do tego. Co innego Koran. Dlatego jego wyznawców – wszystkich bez wyjątku – mam za łagodny nowotwór, który należy wyciąć z Europy i pozostawić samemu sobie – żeby nie zrakowaciał jeszcze bardziej uśmiercając żywiący go organizm. Europa popełnia samobójstwo w imię tolerancji i poprawności politycznej. Miriam, wierzę w szczerość Twojego zdania – i wiem, że masz swoje podstawy żeby mieć taki a nie inny pogląd. Ale nie potrafię się z Tobą zgodzić niezależnie od tego, że wiem, jak brutalnie brzmi to, co piszę. Może kiedyś – nigdy nie mówię nigdy, chociaż w tym wypadku wątpię.

  Polubienie

  Odpowiedz
 9. ~miriam

  Morfeuszu, to jest bardzo spłycone postrzeganie. Ale wierzę, że ono z czasem się unormuje, tracąc swój…. fundamentalny niebezpieczny radykalizm :-). A tak, proszę Pana, tak! Ja to zawsze mówię – a teraz przeczytaj uważnie to, co sam napisałeś :-)))

  Polubienie

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s